startloadcreateillustratesharefinish

Loo uusi teekondi

Uue teekonna loomise juhendis on tore vahend, mille abil on võimalik lihtsalt ja kiiresti lisada uusi ja põnevaid teekondi kas endale mälestuseks või teistele vaatamiseks. Teekonna koostamisel saab kasutaja tekitada kaardi ning esitada sellel palju erinevat informatsiooni: alates rajast, mida saab kas GPS'i logi põhjal luua, käsitsi joonistada või mõnest oma olemasolevast logist uuesti kasutada lõpetades teekonnapunktide, piltide ja muu põnevaga, et rajal kogetu võimalikult täpselt kaardile kokku tuua.

Teekonnale saab laadida pilte otse Flickr'ist, mis paigutatakse vastavalt pildistamise ajale kenasti kaardile, vaatamisväärsustest saab teha teekonnapunkti. Kui GPS'i kasutades sai punkt juba seadmesse kirja pandud, tõmmatakse see ühes rajaga ka kenasti teekonnale. Juurde saab kirjutada blogilaadse reisikirjelduse iseloomustamaks rada ka verbaalsel moel ning selleks, et hõlbustada teistel kasutajatel teekonna leidmist võib sellele lisada silte.

Samuti on võimalik valida kuue erineva aluskaardi vahel, millel uut teekonda kuvama hakatakse. Lisaks saab määrata kaardi erinevate elementide saatust alates mõõtkava kaardil kuvamisest lõpetades klaviatuuri ja hiirerullikuga kaardil navigeerimise lubamist.

Kogu teekonna loomise ajal on parema ülevaate andmiseks nähtaval ka loodav teekond kaardil.
© GeoApe.com 2008-2024