startloadcreateillustratesharefinish

Lisa meediat

Piltide lisamine teekonnale

Kui sul reisi ajal ka fotoaparaat kaasas juhtus olema, sa seda aktiivselt kasutasid ning pärast ka pildid Flickr'isse laadisid, saab need pildid automaatselt ka teekonnale laadida. Pildistamise aja järgi on võimalik pildistamise asukoht välja arvutada ning seejärel kaardile kuvada. Selleks, et pilte teekonna kaardile saada, peavad olema täidetud 3 tingimust:

  • Flickri kasutajanimi on GeoApe profiilis määratud.
    Vastasel juhul ei ole piltide leidmine Flickr'ist võimalik.
  • Teekond on salvestatud GPS'iga (mitte joonistatud).
    Joonistatud teekonnast ei ole võimalik välja lugeda pildistamise kellaaega.
  • Fotoaparaadi kellaaeg on õige.
    Vale kellaaja puhul võivad pildid reaalse ajaga nihkesse minna.

Pilte on võimalik kaardile laadida nii uue teekonna üles laadimisel teekonna loomise juhendis kui ka teekonna seadistuste alt "pildid" lehel. Samuti on võimalik juba laetud pilte kustutada või hiljem Flickr'isse lisatud pilte kaardile lisada. Flickr'ist leitakse pildid, mille tegemise aeg jääb teekonna algus- ja lõppaja vahele. Kui piltidele on Flickris määratud koordinaat, kasutatakse asukoha arvutamise asemel etteantud koordinaati.

Meedia lisamine teekonna- ja huvipunktidele

Erinevalt teekonna piltidest saab Teekonna- ja huvipunktidele lisatavat meediat ajast sõltumatult valida. Punktile on võimalik lisada suvaline YouTube videoportaalis leiduv avalik video, piltide lisamiseks peab olema isiklik konto seadistatud GeoApe seadistuste lehel. Punktidele on võimalik lisada pilte tuntud pildiportaalidest nagu Picasa ja Flickr ning eesti oma populaarsest pildipangast Nagi.

© GeoApe.com 2008-2024