startloadcreateillustratesharefinish

Jaga teistega

Sina jagad

Laadisid või joonistasid mõne toreda teekonna, mida teistegagi jagada sooviksid? Selleks on GeoApe's mitu võimalust. Kui sa oled seadistanud oma FaceBooki konto GeoApe seadetes, võid teekonna kaardimenüüst leida pisikese facebook'i ikoonikese. Sellele klikates avaneb pisike lisaaken, mille abil on Sul võimalus teekonda tutvustav postitus otse oma FaceBooki seinale postitada.

Publish on wall


Lisaks võib iga teekonna ning huvipunkti lehelt leida terve hulga pärdikuid, kes aitavad sul oma leidu erinevates keskkondades reklaamida. Esindatud on populaarsed sotsiaalvõrgustikukanalid nagu FaceBook, StumbleUpon, Google Bookmarks, Twitter, Del icio Us, Reddit, Technorati, Digg ja MySpace.

Sahre using FaceBook Sahre using Stumble Upon Sahre using Google Sahre using Twitter Sahre using Del icio us Sahre using Reddit Sahre using Technorati Sahre using Digg Sahre using MySpace

GeoApe jagab

sharing Kui sa tahad olla kursis GeoApe'i tegemistega või jälgida portaalis toimuvat, siis ka see on võimalik. GeoApe säutsub oma tegevustest Twitteris, samuti võib uudistega end kursis hoida läbi Orkuti Community või lisades end fänniks Facebooki vahendusel. Portaali sisu jälgimiseks soovitame liituda meie RSS voo lugejaskonnaga.
Follow us in Orkut Follow us in Facebook Follow us in twitter Read our RSS feed
© GeoApe.com 2008-2024